Vízilabda - Tizenkét gólos vereséget szenvedett a női felnőtt csapat

Tizenkétgólos vereséget szenvedett a Tigra-ZF-Eger női vízilabda csapata a Ferencváros otthonában az OB I 13. fordulójában. A dobogós álmokat dédelgető fővárosiak ellen – egyébként sem vérmes – reményeinket csökkentette, hogy csapatkapitányunk Czigány Dóra nem állhatott rendelkezésre. A leglényegesebb kérdés már az első negyed végén lezárult. Szilágyi Péter együttese a nyolcadik percben szerezte első gólját Horák révén, azonban addig zsinórban hét találattal adta meg az alaphangot a Fradi. A második felvonásban sikerült megfékezni a hazai rohamokat csupán két alkalommal jártak túl Podlovics Anna kapus eszén a zöld-fehérek. Más kérdés, hogy ebben a periódusban mi egyszer sem voltunk eredményesek, így a nagyszünetben már 9-1 állt az eredményjelzőn. Térfélcserét követően gyorsan beállt a tízgólos differencia. Az erőviszonyok kiegyenlítődtek, de közelebb nem tudott férkőzni együttesünk.